O NAS

Od 2000 roku prowadzimy działalność związaną z budownictwem wodnym. Stabilny zespół wykwalifikowanych pracowników, współpraca z doświadczonymi inżynierami budownictwa wodnego i różnorodność wykonanych zadań na terenie całego kraju są trwałym fundamentem i solidną rekomendacją wysokiej jakości naszych produktów i usług. Głównym obszarem naszej aktywności są wody śródlądowe.

  1. Budujemy pomosty pływające i stałe na konstrukcji drewnianej lub stalowej.
  2. Oferujemy pełne wyposażenie pomostów - odnogi cumownicze i Y-boomy, knagi, pachołki, drabinki wyjściowe, stojaki na sprzęt ratowniczy, barierki,relingi, dystrybutory mediów (prąd, woda), oświetlenie.
  3. Wykonujemy remonty mol i pomostów, atestacje kąpielisk i inspekcje konstrukcji podwodnych.
  4. Produkujemy wyroby z drewna tzw. małą architekturę nad wodą: wieżyczki ratowników, altany, pergole, wiaty, ławki,fotele wiklinowe, tarasy z drewna sosnowego,egzotycznego i modrzewia syberyjskiego,ozdobne barierki.
  5. Projektujemy od podstaw przystanie i stanice wodne. W zakres ten wchodzi opracowanie operatu wodno - prawnego, prowadzenie projektu do uzyskania pozwolenia wodno – prawnego i pozwolenia na budowę włącznie. Realizujemy zadania w systemie „zaprojektuj i zbuduj” Korzystamy z wiedzy i doświadczenia najlepszych specjalistów. Stałą uwagę poświęcamy ekologicznym aspektom każdego przedsięwzięcia. Cenną inspiracją są rozwiązania stosowane w budownictwie wodnym w krajach zachodniej i północnej Europy oraz Kanady

W każdej z zakładek znajduje się galeria zdjęć (wraz z opisem) ilustrujących oferowane produkty i usługi.

Zakład budowy infrastruktury portowej oraz własna przystań dla jachtów i łodzi zlokalizowane są w miejscowości Ląd nad rzeką Wartą

KONTAKT

MARINA LĄD Sp. z o.o.

62-405 Ląd 137
NIP: 667-176-55-14
kom. +48 507 478 349
kom. +48 532 361 258

e-mail: kapitanat@marinalad.pl
Pomost T
O firmie, kontakt
Pomosty pływające
Pomosty stałe, mola
Wyposazenie pomostów
Mała architektura nad wodą
Realizacje
Budowa pomostów

Projekt i wykonanie ActivePC