O NAS

Od 2000 roku prowadzimy działalność związaną z budownictwem wodnym. Stabilny zespół wykwalifikowanych pracowników, współpraca z doświadczonymi inżynierami budownictwa wodnego i różnorodność wykonanych zadań na terenie całego kraju są trwałym fundamentem i solidną rekomendacją wysokiej jakości naszych produktów i usług. Głównym obszarem naszej aktywności są wody śródlądowe.

  1. Budujemy pomosty pływające i stałe na konstrukcji drewnianej lub stalowej.
  2. Oferujemy pełne wyposażenie pomostów - odnogi cumownicze i Y-boomy, knagi, pachołki, drabinki wyjściowe, stojaki na sprzęt ratowniczy, barierki,relingi, dystrybutory mediów (prąd, woda), oświetlenie.
  3. Wykonujemy remonty mol i pomostów, atestacje kąpielisk i inspekcje konstrukcji podwodnych.
  4. Produkujemy wyroby z drewna tzw. małą architekturę nad wodą: wieżyczki ratowników, altany, pergole, wiaty, ławki,fotele wiklinowe, tarasy z drewna sosnowego,egzotycznego i modrzewia syberyjskiego,ozdobne barierki.
  5. Projektujemy od podstaw przystanie i stanice wodne. W zakres ten wchodzi opracowanie operatu wodno - prawnego, prowadzenie projektu do uzyskania pozwolenia wodno – prawnego i pozwolenia na budowę włącznie. Realizujemy zadania w systemie „zaprojektuj i zbuduj” Korzystamy z wiedzy i doświadczenia najlepszych specjalistów. Stałą uwagę poświęcamy ekologicznym aspektom każdego przedsięwzięcia. Cenną inspiracją są rozwiązania stosowane w budownictwie wodnym w krajach zachodniej i północnej Europy oraz Kanady

W każdej z zakładek znajduje się galeria zdjęć (wraz z opisem) ilustrujących oferowane produkty i usługi.

KONTAKT

Marina Ląd. Zakład budowy pomostów i infrastruktury portowej.

tel. +48 532 36 12 58
e-mail: kapitanat@marinalad.pl

Marina Ląd jest obecnie zakładem funkcjonującym w ramach spółki: AD FINEM sp. zoo.
62-410 ZAGÓRÓW
UL. Konińska 4
Nip 6192024949
Regon 363059450
KRS 0000588132
Pomost T
O firmie, kontakt
Pomosty pływające
Pomosty stałe, mola
Wyposazenie pomostów
Mała architektura nad wodą
Realizacje
Budowa pomostów

Projekt i wykonanie ActivePC